Με αφορμή την 86η Τελετή Απονομής των Όσκαρ, η εταιρεία «5 Star Baby» δημιούργησε μια σειρά από κινηματογραφικές αφίσες, με πρωταγωνιστές τα χαριτωμένα πιτσιρίκια. Το project ανέλαβε ο γραφίστας και μπαμπάς Peter Malamas, που εμπνεύστηκε τη νέα του συλλογή από τις υποψήφιες ταινίες της φετινής διοργάνωσης για την Καλύτερη Φωτογραφία. Όπως αναμενόταν, ο ανταγωνισμός ήταν πολύ μεγάλος… Και, φυσικά, το βραβείο δεν θα μπορούσε να δοθεί πουθενά αλλού παρά στα αξιολάτρευτα μωρά!!!
Και το Όσκαρ Φωτογραφίας κερδίζουν τα… μωρά!
![Και το Όσκαρ Φωτογραφίας κερδίζουν τα… μωρά! | imommy.gr Και το Όσκαρ Φωτογραφίας κερδίζουν τα… μωρά! | imommy.gr](https://www.imommy.gr/wp-content/uploads/2018/10/17720639_greplojhgrht-390x600.jpg)
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
Αεροπλάνο με μωρό: Υπάρχει κατάλληλη θέση; Όταν ταξιδεύεις με αεροπλάνο με μωρό η θέση είναι κάτι που πρέπει να σκεφτείς. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Ο θηλασμός «τρέφει» το μωρό και συναισθηματικά Ενώ παράλληλα έχει πολλά ψυχικά οφέλη για τη μαμά. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Γέλιο: Τι μπορεί να κρύβει για το μωρό σας; Το γέλιο δεν σημαίνει πάντοτε ότι το παιδάκι σας διασκεδάζει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ