Ο διαγωνισμός έληξε! Οι τυχεροί νικητές που κερδίζουν ένα από τα δέκα υπέροχα σετ φόρμας «γάτα» από το www.modaperbambini.gr είναι: Σταυρούλα Μανωλάτου (γκρι) Ελένη Τριάντου (γκρι) Μαρία Μάργαρη (γκρι) Αγγελική Σπίνου – Τραυλού (γκρι) Σταυρούλα Μπίτζου (γκρι) Αμαλία Κυρίτση (λευκό) Θεώνη Δέσποινα Κανελλοπούλου (λευκό) Ευγενία Παναγιωτοπούλου (λευκό) Χρυσούλα Βογιατζάκη (λευκό) Ιωακείμ Προσινούδης (λευκό)
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
26/Ιούλ/2024 | Συνταγές
Kαλοκαιρινή σαλάτα ζυμαρικών με μπρόκολο και πέστο Το καλοκαίρι χρειάζεστε ελαφριές, εύκολες και ταυτόχρονα χορταστικές συνταγές που θα απολαμβάνει όλη η οικογένεια στο σπίτι ή στην...