Τα μέτρα για την προστασία από το κορονοϊό και την αποφυγή της εξάπλωσης του συνεχίζονται και φυσικά όλοι οφείλουν να συμμορφωθούν, αυτό σκέφτηκε και η Δέσποινα Βανδή.
Ταξίδι με μάσκα
Η τραγουδίστρια ταξίδεψε στην γειτονική Κύπρο και φυσικά πήρε τα απαραίτητα μέτρα μπαίνοντας στο αεροπλάνο.
Φορώντας τη μάσκα στο πρόσωπό της, η αγαπημένη τραγουδίστρια έβγαλε μια selfie και την ανέβασε στο Instagram. Η ίδια βέβαια, έσπευσε να αναφέρει: «Όχι ότι βοηθά ιδιαίτερα αλλά έτσι να..» και φυσικά να λάβει τα μηνύματα των διαδικτυακών της φίλων.
Η Δέσποινα Βανδή μάλιστα με το που προσγειώθηκε έγραψε: «Εδώ στην Κύπρο με αυτόν τον καιρό ούτε «ιός» ούτε κόρη».
Δείτε τις φωτογραφίες
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/02/desp1navandi_88183156_192720425487588_6276185958603409869_n-600x600.jpg)