Είναι μια ευτυχισμένη μαμά και δεν το κρύβει! Η στυλίστρια των σταρ Ρέιτσελ Ζόε κοινοποίησε στο Twitter μια πανέμορφη φωτογραφία με τους δύο άντρες της ζωής της: Τους γιους της Σκάιλερ, 3 ετών, και Κάγιους, 2 μηνών, στα πιο τρυφερά τους στιγμιότυπα. Λίγα 24ωρα μετά, η επιτυχημένη σχεδιάστρια ανάρτησε άλλη μία φωτογραφία που αφορούσε τα παιδιά της. «Λατρεύω να ‘κουβαλάω’ πάνω μου τα αγόρια μου συνέχεια», έγραψε η διάσημη μαμά κάτω από τη φωτό με τα δύο δαχτυλίδια που αναγράφουν τα ονόματα των γιων της!
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
26/Ιούλ/2024 | Συνταγές
Kαλοκαιρινή σαλάτα ζυμαρικών με μπρόκολο και πέστο Το καλοκαίρι χρειάζεστε ελαφριές, εύκολες και ταυτόχρονα χορταστικές συνταγές που θα απολαμβάνει όλη η οικογένεια στο σπίτι ή στην...