Η διάσημη ηθοποιός διανύει μία από τις πιο ευτυχισμένες περιόδους της ζωής της, μιας και πριν από λίγες μέρες έγινε και πάλι μαμά, καλωσορίζοντας την κόρη της Elizabella Dylan Bugliari. Η μικρή είναι το δεύτερο παιδί της 41χρονης σταρ, που έχει κι ένα γιο, το Milo, ο οποίος είναι πλέον 3 χρόνων. Μην μπορώντας, λοιπόν, να συγκρατήσει τη χαρά της, η πανευτυχής μαμά κοινοποίησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια πολύ τρυφερή φωτογραφία με τα δύο αδερφάκια. Στο χαριτωμένο στιγμιότυπο, βλέπουμε το μεγάλο αδερφό να κρατάει στοργικά τα ποδαράκια της νεογέννητης Elizabella. «Ο Milo συναντά για πρώτη φορά την αδερφή του», γράφει από κάτω η μαμά τους.
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
26/Ιούλ/2024 | Συνταγές
Kαλοκαιρινή σαλάτα ζυμαρικών με μπρόκολο και πέστο Το καλοκαίρι χρειάζεστε ελαφριές, εύκολες και ταυτόχρονα χορταστικές συνταγές που θα απολαμβάνει όλη η οικογένεια στο σπίτι ή στην...