“Είμαι μαμά σημαίνει… Αναπνέω και ζω για το παιδί μου! Αναπνέω, αλλά δεν ζω χωρίς το παιδί μου! Μια μάνα κάνει όλον τον κόσμο να κλαίει! #prayforgreece”, έγραψε η Έλενα Τσαβαλιά για την τραγική κατάσταση που επικρατεί στη χώρα μας με τις φωτιές. Ο πόνος των μανάδων που έχασαν τα παιδιά τους είναι ανείπωτος και συγκλονίζει όλον τον κόσμο.
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
26/Ιούλ/2024 | Συνταγές
Kαλοκαιρινή σαλάτα ζυμαρικών με μπρόκολο και πέστο Το καλοκαίρι χρειάζεστε ελαφριές, εύκολες και ταυτόχρονα χορταστικές συνταγές που θα απολαμβάνει όλη η οικογένεια στο σπίτι ή στην...