“Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από αυτή την αγκαλιά…#λιώνω#χαζομαμά #mybabygirl”, έγραψε ως λεζάντα η Φλορίντα Πετρουτσέλι στη φωτογραφία με την κορούλα της. Η όμορφη παρουσιάστρια έγινε μανούλα για πρώτη φορά στις 20 Ιουλίου και έκτοτε πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Δείτε τη γλυκιά φωτογραφία μητέρας-κόρης.
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
26/Ιούλ/2024 | Συνταγές
Kαλοκαιρινή σαλάτα ζυμαρικών με μπρόκολο και πέστο Το καλοκαίρι χρειάζεστε ελαφριές, εύκολες και ταυτόχρονα χορταστικές συνταγές που θα απολαμβάνει όλη η οικογένεια στο σπίτι ή στην...