Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου φαίνεται ότι αγαπάει τα Χριστούγεννα και θέλησε να τα φέρει στο σπιτικό του λίγο νωρίτερα απ΄ότι συνήθως!
Ο διάσημος παρουσιαστής μπήκε στο πνεύμα των Χριστουγέννων λίγο νωρίτερα, στολίζοντας το Χριστουγεννιάτικο δέντρο του σπιτιού του και το ανακοίνωσε με ένα instastory στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στόλισε ένα πρωτότυπο δέντρο με ξύλινα πολύχρωμα στολίδια και φωτάκια και έγραψε στη φωτογραφία που δημοσίευσε: «Εμείς σήμερα στολίσαμε! Με τόσα που ακούμε, έχουμε ανάγκη από χαρά! Χρόνια Πολλά».
Δείτε την φωτογραφία
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/10/d5553a2a00548a133b08ba6408b84d49-338x600.jpg)