Μια μοναδική μέρα ξημέρωσε χθες με το χιόνι να έχει καλύψει τα πάντα και οι περισσότεροι το απόλαυσαν φωτογραφίζοντάς το ή, ακόμα καλύτερα, παίζοντας μαζί του.
Η Ηρώ Σαΐα και ο Σταύρος Ξαρχάκος ανήκουν και στις δύο κατηγορίες! Βγήκαν στην ταράτσα μαζί τα τετράχρονα δίδυμα παιδιά τους για να παίξουν με το χιόνι.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/02/b3c0b92b963149b6a0d6ee1991519bd9-600x600.jpg)
Ανελέητος χιονοπόλεμος
Η Ηρώ Σαΐα μοιράστηκε να τρυφερά στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους. Στις φωτογραφίες βλέπουμε την ίδια και τον σύζυγό της να παίζουν σαν μικρά παιδιά μαζί με τα 4 ετών δίδυμα.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/02/602ce0c70e7c8.jpg)
Ο Σταύρος Ξαρχάκος ποζάρει με τον χιονάνθρωπο
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/02/55a76fea1f39412fb61c56a6b0940cf9-600x600.jpg)
Η Ηρώ Σαϊα φωτογραφίζει τους αγαπημένους της να παίζουν